Kontakt os

Over 70 års erfaring i produktion af rustfri stål artikler.


Rustfri DK Design ApS og Rustfri DK A/S
Nøjsomhedsvej 1
DK-4900 Nakskov

Tel +45 54 93 20 29
Fax +45 54 93 21 29

Info: rustfri@rustfri.dk
Ordre: ordre@rustfri.dk
Faktura: faktura@rustfri.dk

Locitech Production
Viskalu iela 95
LV-3008 Jelgava
www.locitech.lv
locitech@locitech.lv

Kontaktdetaljer Rustfri DK Design ApS:

Claus Wede
Direktør/COO
claus@rustfri.dk
+45 20 19 79 12

Micki Eriksen
Ejer/Adm. direktør
micki@rustfri.dk

Miriam Egeberg
Projektkoordinator
miriam@rustfri.dk
+45 20 58 16 27

Brit Jensen
Projektkoordinator
brit@rustfri.dk
+45 40 86 23 65

Karsten Klattrup
Projektmedarbejder
karsten@rustfri.dk
+45 61 22 24 81

Mette Reinholdt
Personaleansvarlig
mette@rustfri.dk
+45 61 22 26 22

Pia Christiansen
Bogholderi
pia@rustfri.dk
+45 29 66 26 76

Joakim Jansen Lem
Sygemeldt

Kontaktdetaljer Rustfri DK A/S:

Thomas Eriksen
Ejer/produktionschef
thomas@rustfri.dk
+45 40 20 71 19

Pia Christiansen
Ordre & Indkøb på egenproduktion
pia@rustfri.dk
+45 29 66 26 76

Kontaktdetaljer Locitech SIA:

Flemming Olsen
Ejer/Adm. direktør
fo@locitech.lv

Gita Tonceva
bg@locitech.lv